APIE MUS

          UAB „LAVADA“ projektuoja ir gamina baldus pagal individualius užsakymus. Gaminame biuro, virtuvės, prieškambario, vonios kambario, miegamojo, vaikų kambario baldus, sekcijas, spintas, spintas su stumdomosiomis durimis ir kitus nestandartinius baldus. Gaminame baldus vaikų darželiams ir mokykloms. Baldus gaminame iš LMDP (laminuotos drožlių plokštės). Gamyboje naudojame aukščiausios kokybės austrų gamybos „EGGER“ ir čekų „Kronospan“ laminuotas medžio drožlių plokštes. Šių gamintojų LMDP atitinka Europos Sąjungos normatyvuose nustatytų kenksmingų medžiagų leistinų normų kiekius – E-1 kl.

         Pagrindinis įmonės tikslas yra vystyti baldų gamybą ir prekybą, naudojant pažangias technologijas bei tenkinti vis didėjančius vartotojų poreikius. Šiam tikslui skirta  ir mūsų įmonės struktūra, ir darbo stilius.

         Projektuojant ir gaminant mūsų baldus, dalyvauja profesionalūs dizaineriai ir konstruktoriai, kurie atsižvelgia į visus klientų pageidavimus ir padeda suprojektuoti baldus į bet kokį patalpos interjerą – klasikinį ar šiuolaikinį. Nepriklausomai nuo to, kur gyvena mūsų klientas,  jam visada bus suteiktos paslaugos:  iškviestas į namus atvykstantis specialistas, pristatomi ir surenkami užsakyti baldai.

        Baldų surinkimas ir montavimas- tai darbas, reikalaujantis aukštos kvalifikacijos specialistų. Mūsų įmonėje dirba savo srities profesionalai su didele darbo patirtimi. Jie gali atlikti bet kokį sudėtingą užsakymą. Paslaugas, kurios mūsų rinkoje jau yra įprastos, mūsų specialistai stengiasi paversti unikaliomis, gerindami kokybę ir operatyviai atlikdami užsakymus.

Mūsų gaminamų baldų kainos prieinamos, o kartais ir žemesnės nei kitų gamintojų, nes mes gaminame baldus savo įrengimais ir be tarpininkų. Mes ir toliau plečiamės bei kuriame savo gamybos bazę Vilniuje. Mūsų įmonėje sumontuoti ir eksploatuojami šiuolaikiniai vokiški ir itališki įrengimai, leidžiantys atlikti visą gamybos ciklą gamyklos sąlygomis ir sutrumpinti baldų montavimo užsakovo patalpoje laiką. Naudodami geriausias žymiausių pasaulio gamintojų medžiagas ir furnitūrą, mes garantuojame nepriekaištingą kiekvieno pagaminto gaminio kokybę.